Derya Baykal’la Gülümse Teraryum Uygulaması

Kategori: Genel | Yazar: teraryum |Ocak 03, 2017 Tarihinde Yayınlandı!

Derya Baykal’la Teraryum Uygulaması Video

Peyzaj Mimarı Nihan Günay Özcan’dan

Teraryumlar anne sevgisiyle yapıldı

Kategori: Genel | Yazar: |Ocak 19, 2016 Tarihinde Yayınlandı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Kocaeli Bilim Merkezi’nde düzenlenen ‘’Annemle Bilim’’ etkinliği renkli görüntülere sahne oldu. 4-6 yaş aralığındaki çocukların anneleriyle katıldığı etkinlikte en güzel teraryumlar özenle yapıldı.

ANNEMLE BİLİM ETKİNLİĞİ

Kocaeli Bilim Merkezi ile Özel Nadide Anaokulu işbirliğinde düzenlenen Annemle Bilim etkinliğine 4-6 yaş grubundaki çocuklar, anneleriyle birlikte katıldı. Annelerinin elinden tutan çocuklar, Kocaeli Bilim Merkezi’nin teraryum atölyesine geldi. Minik eller, anneleriyle beraber cam fanusların içinde yaptıkları teraryumlara sevgilerini de kattı. Meyve Fabrikası adlı drama etkinliğine de katılan çocuklar ve anneleri, ardından bilim sahnesinde bilim gösterisini izledi.

Teraryum Atölyesi’ne büyük ilgi

Kategori: Genel | Yazar: |Aralık 18, 2015 Tarihinde Yayınlandı!

Teraryum Atölyesi’ne büyük ilgi
Evbahçe Dergisi işbirliğiyle düzenlenen atölyenin VIP açılışı, 15 Aralık Salı günü Terrarium Heaven’ın kurucusu Berna Eren’in eğitmenliğinde gerçekleşti.

Aralarında, Perihan Akı, Neslihan Kozanoğlu, Nuray Güllü, Banu Sağnak, Şebnem Özinal, Esra Seziş Kiğılı, Mudo Concept Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Sevin Edirnecik ve Doğan dergi Grubu’ndan Ferhan Kaya Poroy, EvBahçe Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Elif Ergün Tunçer, Elele Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Gözde Kaynak, Formsante Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Deran Çetinsaraç gibi bir çok gazeteci yer aldı.Atölye, iki aşamada gerçekleşti. İlkinde katılımcılar cam kavanozların içinde teraryum yaparken, ikincisinde ise şık saksılar içinde mini sukkulent bahçeleri tasarladılar.

ÇİÇEK ATÖLYESİ, OCAK –ŞUBAT AYLARINDA DA DEVAM EDECEK!

Büyük ilgi gören çiçek atölyesi, Ocak ayı ikinci yarısı ve Şubat ayında da devam edecek. Cemile Sultan Korusu’nun Kır Tepe/Kış Bahçesi’nde gerçekleşecek olan atölyede, katılımcılar 450 lira ila 500 lira arasında bir kurs ücretiyle hem eğitim alacak, hem çiçek tasarımlarına sahip olacak, hem de öğle yemeğinde buluşacaklar.